+ 420 773 140 012 recepce@sportpenzionpohoda.cz Plzeňská 180, 326 00 Plzeň - Letkov

Co o nás říkají naši zákazníci

p. Bauer a spol. z KV

rozlučka se svobodou - duben 2016

Ze srdce vám děkujeme za nejúžasnější rozlučku se svobodou ve vašem krásném penzionu.

Čechie 12

víkendový pobyt - červenec 2014

Jsme tu už počtvrtý, není to náhoda. Vše je tu úžasný, no prostě Pohoda.

Dívčí tornádo

cvičební víkend - březen 2016

Moc děkujeme za příjemný pobyt, ochotný personál, výborné jídlo a krásné prostory na cvičení. Moc se těšíme na další návštěvu.

Eva a Hendrik Justovi

Svatba - červenec 2013

Dekujeme celemu personalu zejmena pani Kovarikove, za organizaci nejkrasnejsiho zazitku v zivote, na ktery nikdy nezapomeneme - nasi svatby, hostiny a volne zabavy. Jidlo bylo vynikajici, dekorace uzasna, ubytovani a servis pensionu skvely. Hoste zejmena nemecti byly doslova okouzleny prosterdim a prubehem svatby. Brzy radi zase navstivime penzion Pohoda.

Martina Bizoňová

Svatební den - září 2015

Prostředí je náherné, jídlo vynikající, obsluha příjemná, penzion pohoda se nám postal o krásnou svatební hostinu a ubytování. Děkujeme

Podnikatelky z projektu Studnice

Školení - červenec 2014

Podnikatelky z projektu Studnice děkují za milé přijetí, velmi příjemné prostředí a za péči a starostlivost personálu. Prostě Pohoda!!!

Dr. Jan Kirchner

Oslava - červen 2015

Děkuji za možnost oslavit sportem, dobrým jídlem a pitím mé kulatiny spolu s rodinou a přáteli.

Adriana Šefčíková

Reportáž z Jarního víkendu s Terkou - květen 2013

Nedočkavě vcházím hlavním vchodem do prosvětlené haly, vyleštěné schodiště vypadá tak neposkvrněně, že mám strach, že by ho zašpinil i můj nejčistější pár bot. Rozhlížím se na všechny strany, z kuchyně se ke mně line vůně pozdního oběda, na opačné straně je vestavěna vitrína s rozličnými pomůckami na tenis, vedle níž se nachází vstup do posilovny. Další vchod skýtá útočiště milovníkům wellness, masáží, kosmetiky a vířivky. Neobratně se svým malým kufříkem vcházím do pokoje. „ Haló? Už jsi tady?“ Na posteli již vyčkává kamarádka, stále s mírně překvapeným a udiveným výrazem na tváři mne provází blýskající se koupelnou. Připadám si jako Alenka v říši divů, jež se na jeden kratičký víkend, vybrala do Krajiny zázraků.

Dobré finance s.r.o.

Vánoční večírek - prosinec 2015

Ve Sportpenzionu POHODA měla naše firma již dva vánoční večírky a jednu dvoudenní konferenci. Už tato skutečnost svědčí o tom, že se tam velmi rádi vracíme. Útulné prostředí, které zároveň splňuje požadavky firemních setkání. Jídlo výborné, obsluha taktéž. Nejvíce ale oceňujeme přístup, jak personálu, tak hlavně manažerky slečny Kraftové, která se nám snaží vyjít maximálně vstříc a nalézt řešení, které nám bude vyhovovat při zachování požadované úrovně setkání. Zároveň velmi vítáme přístavbu nové budovy. Sejde se nás vždy kolem 40 a prostory tohoto sálu nám skvěle vyhovují. Takže pro firemní setkání můžeme jen doporučit.

Jarka Votíková (regionální ředitelka ČMSS)

Školení ČMSS - leden 2016

ČMSS každý měsíc školí své finanční poradce ve Sportpenzionu v Letkově. Penzion je oblíben nejen ze strany školených, ale i ze strany lektorů. Všichni si pochalují skvělý servis, vynikající jídlo, nádherné ubytování. Prostě skvělé domácí prostředí na špičkové úrovni v penzionu Kraftových. Využíváme i welness, báječné masáže, cvičení ve fitku, tenisové kurty.

1 2 > >>