+ 420 773 140 012 recepce@sportpenzionpohoda.cz Plzeňská 180, 326 00 Plzeň - Letkov

Firemní akce

Plánujete uspořádat firemní školení, poradu, konferenci, výjezdní zasedání a nebo teambuilding? Sportpenzion Pohoda vám nabízí moderní prostředí s nabídkou sportu a relaxace ve wellness centru.

Pro vaši firemní akci máme při připravený salonek s kapacitou 25 osob. Prostory restaurace s kapacitou 45 osob a nový multifunkční sál s kapacitou až 90 osob.

Všechny školící místnosti mají dostatek denního světla, jsou vybaveny wi-fi připojením k internetu, flipcharty, psacími potřebami, laserovým ukazovátkem s možností listování vaší powerpoint prezentací, nový sál navíc projektorem s ozvučením. Stoly uspořádáme tak, aby co nejlépe vyhovovali vašim potřebám. V průběhu akce se o vás postará proškolený tým našim zaměstnanců.

Váš balíček vám sestavíme na míru dle vašich požadavků, proto nás neváhejte kontaktovat. 

Nejlepší reklamou jsou pro nás spokojeni zákazníci, mezi které patří: Českomoravská stavební spořitelna, ČSOB, Pronap, Fernet Stock, Trost, inSITE, Bohemia Sekt sro, Dobré Finace, Pomocné Tlapky, Perseus personalni agentura, Raiffeisenbank, SGL GROUP - The Carbon Company, a další.

Chcete u nás pořádat svoji firemní akci? Napište nám!

 

Co o nás říkají naši zákazníci

Dekujeme celemu personalu zejmena pani Kovarikove, za organizaci nejkrasnejsiho zazitku v zivote, na ktery nikdy nezapomeneme - nasi svatby, hostiny a volne zabavy. Jidlo bylo vynikajici, dekorace uzasna, ubytovani a servis pensionu skvely. Hoste zejmena nemecti byly doslova okouzleny prosterdim a prubehem svatby. Brzy radi zase navstivime penzion Pohoda.
Eva a Hendrik Justovi
Svatba - červenec 2013
Venkovní osvětlené parkování zdarma Nekuřácký hotel Akceptujeme platební karty

Visa, MasterCard, JCB,
Dinners Club,
American Express

Check-in:

15.00

Check-out:

10.00

Fitness zdarma Wi-Fi zdarma Dětské hřiště a koupání zdarma

Naše ocenění