+ 420 773 140 012 recepce@sportpenzionpohoda.cz Plzeňská 180, 326 00 Plzeň - Letkov

Firemní akce

Plánujete uspořádat firemní školení, poradu, konferenci, výjezdní zasedání a nebo teambuilding? Sportpenzion Pohoda vám nabízí moderní prostředí s nabídkou sportu a relaxace ve wellness centru.

Pro vaši firemní akci máme při připravený salonek s kapacitou 25 osob. Prostory restaurace s kapacitou 45 osob a nový multifunkční sál s kapacitou až 90 osob.

Všechny školící místnosti mají dostatek denního světla, jsou vybaveny wi-fi připojením k internetu, flipcharty, psacími potřebami, laserovým ukazovátkem s možností listování vaší powerpoint prezentací, nový sál navíc projektorem s ozvučením. Stoly uspořádáme tak, aby co nejlépe vyhovovali vašim potřebám. V průběhu akce se o vás postará proškolený tým našim zaměstnanců.

Váš balíček vám sestavíme na míru dle vašich požadavků, proto nás neváhejte kontaktovat. 

Nejlepší reklamou jsou pro nás spokojeni zákazníci, mezi které patří: Českomoravská stavební spořitelna, ČSOB, Pronap, Fernet Stock, Trost, inSITE, Bohemia Sekt sro, Dobré Finace, Pomocné Tlapky, Perseus personalni agentura, Raiffeisenbank, SGL GROUP - The Carbon Company, a další.

Chcete u nás pořádat svoji firemní akci? Napište nám!

 

Co o nás říkají naši zákazníci

Nedočkavě vcházím hlavním vchodem do prosvětlené haly, vyleštěné schodiště vypadá tak neposkvrněně, že mám strach, že by ho zašpinil i můj nejčistější pár bot. Rozhlížím se na všechny strany, z kuchyně se ke mně line vůně pozdního oběda, na opačné straně je vestavěna vitrína s rozličnými pomůckami na tenis, vedle níž se nachází vstup do posilovny. Další vchod skýtá útočiště milovníkům wellness, masáží, kosmetiky a vířivky. Neobratně se svým malým kufříkem vcházím do pokoje. „ Haló? Už jsi tady?“ Na posteli již vyčkává kamarádka, stále s mírně překvapeným a udiveným výrazem na tváři mne provází blýskající se koupelnou. Připadám si jako Alenka v říši divů, jež se na jeden kratičký víkend, vybrala do Krajiny zázraků.
Adriana Šefčíková
Reportáž z Jarního víkendu s Terkou - květen 2013
Venkovní osvětlené parkování zdarma Nekuřácký hotel Akceptujeme platební karty

Visa, MasterCard, JCB,
Dinners Club,
American Express

Check-in:

15.00

Check-out:

10.00

Fitness zdarma Wi-Fi zdarma Dětské hřiště a koupání zdarma

Naše ocenění