+ 420 773 140 012 recepce@sportpenzionpohoda.cz Plzeňská 180, 326 00 Plzeň - Letkov

Online cvičení z Pohody

Děkujeme za váš zájem o naše ONLINE CVIČENÍ Z POHODY. Na online cvičení se přihlásíte jednoduše na našich stránkách - kliknutím na vybraný trénink a zaplacením poplatku 99,- Kč přes platební bránu.

Vyplníte jméno a email, na který Vám po uhrazení vstupného přijde link na Online cvičení. Online trénink je realizovaný přes aplikaci ZOOM, na který se přihlásíte kliknutím na link, který vám přijde na váš e-mail.

V případě, že si cvičení chcete zopakovat, nebo jste online nestihla, nic se neděje. Po každé cvičební hodině posíláme na e-mail link se záznamem, který je aktivní 7 dní. Pokud jste link nedostali, zkontrolujte si prosím hromadné emaily, popř. spam.

TĚŠÍME SE NA VÁS PETRA A ZUZKA

REGISTRACE NA ONLINE CVIČENÍ Z POHODY

 

Cvičení nemusí být vhodné pro osoby se zdravotnímy problémy. Jelikož cvičení probíhá online formou, není možné zajistit individuální potřeby každého cvičícího klienta. Zapojením se do cvičení se cvičící klient zavazuje dodržet tyto obchodní podmínky a prohlašuje že:

- zná svůj zdravotní stav a ten mu umožňuje vykonávat stávající aktivitu

- cvičení absolvuje na vlastní zodpovědnost popř. zodpovědnost zákonného zástupce - pokud jde o osobu mladší 18 let

- sám cvičící klient zodpovídá za případné zranění při cvičení a jeho lektoři nenesou žádnou zodpovědnost

Co o nás říkají naši zákazníci

Ve Sportpenzionu POHODA měla naše firma již dva vánoční večírky a jednu dvoudenní konferenci. Už tato skutečnost svědčí o tom, že se tam velmi rádi vracíme. Útulné prostředí, které zároveň splňuje požadavky firemních setkání. Jídlo výborné, obsluha taktéž. Nejvíce ale oceňujeme přístup, jak personálu, tak hlavně manažerky slečny Kraftové, která se nám snaží vyjít maximálně vstříc a nalézt řešení, které nám bude vyhovovat při zachování požadované úrovně setkání. Zároveň velmi vítáme přístavbu nové budovy. Sejde se nás vždy kolem 40 a prostory tohoto sálu nám skvěle vyhovují. Takže pro firemní setkání můžeme jen doporučit.
Dobré finance s.r.o.
Vánoční večírek - prosinec 2015
Venkovní osvětlené parkování zdarma Nekuřácký hotel Akceptujeme platební karty

Visa, MasterCard, JCB,
Dinners Club,
American Express

Check-in:

15.00

Check-out:

10.00

Fitness zdarma Wi-Fi zdarma Dětské hřiště a koupání zdarma

Naše ocenění